Rewelacyjne bokserki, idealne na lato. Materiał jest super przewiewny i rzeczywiście się nie podwijają.
No po prawdzie jestem bardzo zadowolony . Nie jestem jakim wielkim poetą, ale są bardzo bardzo super !!!
Super sprawa jeśli chodzi o te koszulki,pięknie dopasowane ale radzę wziąć rozmiar mniejszy niż zwykle.
Idealnie dopasowane, ale wziąć jeden rozmiar mniejszy niż nosicie zazwyczaj.
normalna solidna koszulka. Troche bawełniana troche sztuczna.
A przesyłki ida bardzo długo.



